• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/PolatderesiKulturYardimlasmaDernegi/
  • www.twitter.com

Eleman Arayanlar

Ersağ Kendi işni kurKendi işinizin patronu olun...

İster bir işte çalışın,ister emekli olun, ister öğrenci, İş arayan, Ek gelir elde etmek isteyin, İşiniz olsun yada olmasın, % 20 indirimli ürün almak isteyenler, Ev hanım olanlar, iki iş arasında geçiş sürecinde olanlar, kendi işine sahip olanlara part time günde birkaç saat ayırarak kazanacakları bir iş ve gelecek sunuyoruz.

Yerli Firma Ersağ Network Sisteminde Distribütör olarak çalışmak için ücretsiz üye olmak ve aktifliğinizi yapmanız yeterlidir. Girişimcilere %100 Yerli Sermaye Güvencesiyle Risksiz ve Sermayesiz, herkesin temel ihtiyacı olan ürünleri tanıtarak, Üye yaparak yada ürünleri kullanarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Ersağ, Türkiye'de ve Avrupa'da, Dünyanın her ülkesinde Doğrudan Satış Sistemi ile çalışmaktadır, yani Ersağ ürünleri mağazalarda satılmamakta, sadece Ersağ Üyeleri vasıtasıyla temin edilebilmektedir. 

Ersağ, bu sistemle Temsilcilerinin ekonomik bağımsızlık, sosyal güven ve sosyal çevre kazanmasına katkıda bulunmaktadır. Ersağ müşterileri, ürünlere Türkiye çapındaki ve Avrupadaki Satış Temsileri yardımıyla direkt üretimden ulaşmaktadır.

Ersağ Temsilcisi Ersağ'ın varlığının temelidir! Ersağ size ekonomik krizi unutturacak bir fırsat sunmaktadır. Siz de Ersağ üyesi olun ve mağazalarda bulunmayan kaliteli Organik, bitkisel içerikli temizlik ve kozmetik ürünlerini, kendi belirlediğiniz çalışma şartlarıyla ekip, grup kurarak birlikte kazananların arasına katılın.

Kendi işinize başlayabilirsiniz.

* Evden çalışabilir, çalışmak istediğiniz saatleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Kendiniz için yepyeni bir sosyal çevre oluşturabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

* Kendi temizlik ve kozmetik ihtiyaçlarınızı da % 20 indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.

* Yerli Malı Temizlik ve kozmetik firmasında çalışmanın verdiği güveni yaşarsınız.

* Ersağ size ilerlemeniz için her zaman yeni fırsatlar sunar.

* Ersağ'da dilediğiniz kadar çalışarak kendi kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Artık hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni üye oldunuz 150 tl lik ürün siparişi verdiniz ne kadar kazanırsınız?...

Ürünlerin % 20 indirimli alış fiyatı : 150 TL Başlangıç ve sonrasında kariyerinize göre % 10 - 33 arası Prim - 15 Tl + Promosyon 3 ürün 65,00 Tl + % 25 Satış karı 37,50 TL + ( Daha sonra yaptığınız üyelerden gelecek primler ) = Toplam Karınız 115,50 Tl'dir. Yani 150,00 TL lik ürün alıp satış yaptığınızda elinizdeki paranız 267,50 TL olur.

Kendi İşini Kurma Fırsatı; yani kendi işinizin patronu olarak ekip kurmaya ve bizimle çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz. Bu işi istekli olan herkes yapabilir, sizde yapabilirsiniz.

Ekibimize katılmak isteyenlere ücretsiz eğitimler verilecektir. 

İstekli olanlara ve ayrıntılı bilgi almak isteyenler ;

Abdullah Arslan'a - 0530 458 7530 'dan ulaşabilirler.

Üye olmak için 059919 sponsor numarasını yazabilirsiniz. 

Üye Kaydı  |  Başvuru formu   |  Ürünleri inceleyin  |  Kazanç yolları


Yorumlar - Yorum Yaz