• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/PolatderesiKulturYardimlasmaDernegi/
  • www.twitter.com

SUŞEHRİ -İMRANLI YOLU GÖKBAYIRDA YİNE HEYELAN OLDU.

Yıllardır yapılamayan suşehri imranlı arasında ulaşımı sağlayan karayolunda bugün yağan yağışlardan sonra heyalan meydana geldi.Polatderesi diye adlandırılan bölgenin köy yolları olarak ulaşım sağlanan yol trafiğe kapatıldı.

Yıllardır Süregelen, her fırsatta yetkililerden talep ettiğimiz, Suşehri-İmranlı Karayolunda yine heyelan meydana gelmiş ve birçok insan yollarda mahsur kalmıştır.

Geçen yıllarda aynı yerde aynı olay meydana gelmişti.Bu haberde kullandığımız görseller ozamana ait.

Karacaören köyünden şuan orda olan Cemalettin Olgun bey köyüne giderken bu olaya şahit olmuş ve videoya çekmiştir.Bu videoyu da burada paylaşıyoruz.

Suşehri İmranlı arası gökbayırda karayolunda heyelan videoyu seyretmek için buraya tıklayın...>>Sayın yetkililere sesleniyoruz,Uzaya insan gönderdiğimiz zamanda hala bu yolları yapamıyorsak daha ne diyelim.Efsane sivas valisi Halil Rıfat Paşanın dediği gibi gidemediğin yer senin değildir.Bizler büyük şehirlere göçsek,bile köyümüzden asla vazgeçmedik,sahiplendik,emekli olduk köyümüze geri geldik.Ama nice çileler çektiğimiz yolllarımız bizi sıladan yine ayırıyor,bu durumu artık değiştirelim daha kolay eminiyetli  ulaşımı olan yolları yapalım... Lütfen sesimizi duyun....

 

448 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın