• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/PolatderesiKulturYardimlasmaDernegi/
  • www.twitter.com

BURSLAR ÖĞRENCİLERİN HESAPLARINA YATIRILDI

Eğitim komisyonu çaşışmalarını tamamlayarak 80 öğrencinin burslarını hesaplarına yatırdı.Öğrencilerimize başarılı bir eğitim ve öğretim sezonu dliyoruz.

Polatderesi derneğnin öncülüğünde yürütülen iş insanlarımızın ve üyelerimizin katkıları ile üniversite öğrencilerine verilecek burslarla ilgili komisyonumuza gelen müracaatlar evrakları incelendi,tasnif ve kontrol edildi.Eğitim komisyonu onaylayarak son burs listesini çıkardı.

Toplantıda yapılan istişareler neticesinde alınan karar gereğince 80 Üniversite öğrencimize aylık 1.000 TL bursları hesaplarına yatırıldı.Çalışmada emeği geçenlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz.

Geleceğimiz olan gençlere hayırlı uğurlu olsun.

Sevgili gençler ; eğitim yolunda Polatderesi Derneği hep yanınızdadır ve olmaya devam edecektir.

Sizlerden ricamız gerek sosyal medyadan derneğimizi takip etmeniz maddi ve manevi katkı vermeniz,gerekse dernek merkezimize gelerek derneği yakından tanımanızı yapılan ve yapılacak işlere destek vermenizi rica ediyoruz.

Değişik ve yeni bir bakış açısı ile bizlere yardımcı ve destek olacağınızı temenni ediyor hepinize başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyoruz.

BURS VERİLEN ÖĞRENCİ DAĞILIMI

KARACAÖREN         25

YONCALI                  10

KEMALLI                  10

POLAT                        4

TAKLAK                    14

KAVŞUT                   17

TOPLAM:                 80

 

 

 

35 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın