• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/PolatderesiKulturYardimlasmaDernegi/
  • www.twitter.com

EĞİTİM KOMİZYONU BURS İŞLEMLERİNİ TAMAMLADI

Eğitim komisyonu ile birlikte iş insanlarımızın katılımı ile burslarla ilgili gerekli işlemler tamamlandı.Bu sene 80 öğrenci burstan faydalanacak.

Büyük bir özveri ile işlerinden direkt olarak toplantıya gelen komisyon ve iş insanlarımıza derneğimizde akşam yemeği ikramı yaptık.Katkı verenlere ve hizmet için yardımcı olanlara teşekkür ediyoruz.

Polatderesi derneğnin öncülüğünde yürütülen iş insanlarımızın ve üyelerimizin katkıları ile üniversite öğrencilerine verilecek burslarla ilgili komisyonumuza gelen müracaatlar evrakları incelendi,tasnif ve kontrol edildi.Eğitim komisyonu onaylayarak son burs listesini çıkardı.Önümüzdeki günlerde ilk  burslar hesaplara yatırılacak.

Toplantıda yapılan istişareler neticesinde alınan karar gereğince 80 Üniversite öğrencimize aylık 1.000 TL burs verilmesi kararlaştırıldı.

Geleceğimiz olan gençlere hayırlı uğurlu olsun.

Sevgili gençler ; eğitim yolunda Polatderesi Derneği hep yanınızdadır ve olmaya devam edecektir.

Sizlerden ricamız gerek sosyal medyadan derneğimizi takip etmeniz maddi ve manevi katkı vermeniz,gerekse dernek merkezimize gelerek derneği yakından tanımanızı yapılan ve yapılacak işlere destek vermenizi rica ediyoruz.

Değişik ve yeni bir bakış açısı ile bizlere yardımcı ve destek olacağınızı temenni ediyor hepinize başarılı bir eğitim öğretim dönemi diliyoruz.

 

50 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın