• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/PolatderesiKulturYardimlasmaDernegi/
  • www.twitter.com


DAHA GÜZEL GELECEK İÇİN HEP BİRLİKTE..

Derneğimizin çalışmalarına katılalım.Görüş ve fikirlerimizi söyleyerek en güzelini nasıl yapabilirz gayretinde olmalım.İnsanımıza daha çok hizmet edelim gönüller kazanalım.

Bir eser ortaya çıkarmak, onu  insanların  hizmetine ve faydasına sunmak en  büyük mutluluktur.

Hiç süphesizki  samimi  ve  güzel  temenniler  ile  kurulan  kendi insanımızın  gelişmesi ve aydınlanması  kendine ve ülkesine  faydalı  birey yetiştirmek amacıyla  kurduğumuz Suşehri Polat Deresi Derneğimiz, çekilen onca sıkıntıya rağmen kendi kültür merkezini yapmış ve hizmetlerine devam etmektedir.Zaman zaman yönetimler toplanıp derneğin işlerinin yapılması için kararlar almaktadır.Bizlerin en büyük sıkıntısı derneğin kuruluşundan bu güne ödenmeyen üye aidatları ve katkı paylarıdır.Bu konuda geçmiş dönemlerde istememize rağmen üye ihracları bile yapıldı.

Sizlerden ricamız bu aidatlar ödenmeyecek bir meblağ değil yılda 60 tl (ayda 5 tl) yıllık ödememiz var, bunları zamanında ödesek ne bizler nede sizler sıkıntı çekmeyiz.Dernekler üye aidatları ve diğer gelirler ve bağışlar ile faliyetlerini yürütür.Bi taraftan ödemesini düzenli yapan diğer taraftan yapmayan ile aynı şartlarda derneğin sunduğu imkanlardan yararlanmaktadır.Lütfen buna çok dikkat edelim kimsenin hakkına girmeyelim.
Halen üyelerimizden alacak olduğumuz yaklaşık 115.000 tl birikmiş borçlar var. 

Başkanımız haklı olarak sitem ediyor ve mesaj çekiyor.Kimse bundan alınmasın ve gücenmesin.Bu işi bir şekilde çözmemiz gerekiyor.Konuşarak,anlaşarak halletmemiz gerekiyor.Üniversite öğrencilerimize burs vereceğiz kimse taşın altına elini sokmuyor.İş insanalarımızdan allah razı olsun her zaman yanımızdalar.İstiyoruz ki tüm üyelerimiz böyle güzel işlere sahip çıksın,duyarlı ve samimi olsun. 

Biz insanlar bu dünyada fani’yiz  bugün varız, yarın ne olacak bilemeyiz.Yüce peygamberimiz buyuruyorki;İnsan ölünce bütün amelleri kesilir yalnızca geride bıraktığı  bir İlmi eseri , hayırlı bir evladı, yaptığı  hayırlı ve güzel işleri  kıyamete kadar sevap hanesine yazılır.
Bundan daha karlı bir iş varmıdır?

İnsanların en hayırlısı insanlara en faydalı olanıdır,düsturu bizlerin her zaman yol göstericisi olmalıdır.

Tüm üyelerimizi derneğimizde aktif olarak çalışmaya bekliyoruz.Siz bizlerin takipcisi ve destekcisi olursanız hiç süphesiz çok güzel işler başarırız.

Derneğimize maddi ve manevi destek veren üyelerimize,hemşehrilerimize,mahalle sakinlerine tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.


POLATDERESİ YÖNETİM KURULU

30 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret234877